درباره ما

logo-mark-1

ماموریت نوین صنعت سازه

ایمن سازی در برابر حوادث پیش بینی نشده ، سبک سازی سازه ها و ارائه محصولات و روش های اقتصادی در راستای رضایت مشتری می باشد.

درباره ما :

نوین صنعت سازه

در راستای توسعه و پیشرفت و ایجاد روش های بهینه و ایمن در صنعت ساختمان، مجموعه ی فنی و‌مهندسی نوین صنعت سازه در اوایل دهه ی نود پا به عرصه ساختمان نماد.
با توجه به تجربه چندین ساله ی این مجموعه در عرصه ی پلیمر( بالغ بر ۲ دهه) و نیز با مشارکت و همکاری گروه مجرب معماری و عمرانی اقدام به طراحی و تولید قالب های پلیمری بتن نمود به نحوی که سالانه به طور میانگین یک محصول به تولیدات خود اضافه نمود و رفته رفته به یکی از مدرن ترین و‌ پر محصول ترین برند های تولید در صنعت ساختمان تبدیل شده است و‌ در سال ۹۸ نیز با طراحی و تولید سیستم شوتینگ نخاله ی تعداد محصولات تولیدی این شرکت از ۸ شاخه محصول کاربردی فراتر رفته است که در ادامه ی‌ مطلب به این محصولات اشاره میکنیم. مجموعه نوین صنعت سازه با تولید قالب های لایت فرم( جایگزین یونولیت) پا به عرصه ی ساختمان گذاشت.
قالب های لایت فرم در دو سایز برای تیرچه بتنی با عرض ۴۶ و تیرچه کرومیت با عرض ۶۶ تولید گردید که با استفاده از این نوع قالب نیاز به یونولیت برای همیشه در ساخت ساختمان هایی که با سیستم تیرچه طراحی می شوند مرتفع می گردد و دارای صرفه ی اقتصادی و ایمنی بالایی می باشد.
دیگر محصول این شرکت قالب های وافل برای اجرای دال های مجوف می باشد
مجموعه ی نوین صنعت سازه بیش از ۸ اندازه وافل در ۲ تیپ تولید میکند ‌که این امر موجب سهولت در کار محاسبات سازه و نیز بهینه سازی و سبک کردن سازه می گردد چرا که یکی از مهمترین مزایای اجرای سقف های وافل (دال مجوف)ایجاد دهانه های بزرگ با کمترین بار مرده می باشد و تنوع تولیدات نوین صنعت سازه این امکان را به طراح و محاسب میدهد تا بتواند برای دهانه های مختلف بهترین و مناسب ترین سایز قالب را مد نظر قرار دهد.
قالب های مدولار پلیمری دیواری دیگر محصول تولیدی شرکت نوین صنعت سازه میباشد که همانند قالب های فلزی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود و همانند آنها برای اجرای انواع دیوار های حائل ؛ دو طرفه و یک طرفه همچنین اجرای قالب بندی فونداسیون و نیز جایگزین مناسبی برای پلیوود (تخته چند لایی)در دال بندی می باشد که طول عمر این قالب ها در صورت استفاده صحیح همانند قالب های فلزی می باشد ولی چیزی که این سیستم را از قالب های فلزی متمایز می‌سازد سبکی، سرعت عمل، دقت و نمای اکسپوز به دست آمده می باشد.
یکی دیگر از محصولات با ارزش نوین صنعت سازه قالب های پلیمری ویژه ی ستون می باشد که قابلیت کلاژ داشته و بسیار سبک و سریع الاجرا می باشد که توضیحات آن در قسمت محصولات به طور کامل بیان گردیده است.
زهکش های سه بعدی-سیستم‌ شوتینگ نخاله- اسپیسر ویژه آویز و قفل وافل از دیگر محصولات نوین صنعت سازه می باشد که همگی این محصولات در راستای ایمن سازی و بهینه سازی و نیز صرفه جویی اقتصادی آماده ی ارائه به مجریان و سازندگان و شرکت های ساختمانی میباشد
در خاتمه امیدواریم با اتکا به قدرت الهی و حمایت افراد شاغل در صنعت ساختمان بتوانیم محصولات بهتری نیز به عرصه ی‌ ساختمان سازی ارائه نماییم و گامی برداریم در جهت ارتقای ایمنی و بهینه سازی در کشور و همچنین حفظ سرمایه های ملی و معادن