دسته بندی قالب وافل, وافل دو طرفه, وافل یکطرفه

ترکیب دال یک طرفه و دوطرفه

فهرست مطالب

ترکیب دال یک طرفه و دوطرفه

سیستم تیرچه دو طرفه

در این قسمت در رابطه با سیستم تیرچه دو طرفه صحبت خواهیم کرد. دال های دو طرفه به دال هایی گفته می شود که از چهار طرف پشتیبانی می شوند. در دال های دو طرفه، بار در هر دو جهت حمل می شود، بنابراین آرماتور اصلی در هر دو جهت برای دال های دو طرفه ارائه می شود. زمانی که طول دهانه بلندتر به کوتاه‌تر از نسبت دو کمتر باشد، دال‌ها به‌عنوان دو طرفه دهانه‌ای در نظر گرفته می‌شوند. سیستم تیرهای فولادی دو طرفه در ساختمانهایی که لازم است ستونها در هر دو جهت از هم دورتر باشند استفاده می شود.

درباره نوین صنعت سازه

با توجه به پیشرفت های نوین در صنعت ساختمان و نیز نیاز روز افزون جامعه به تکنولوژی های نوین ساختمانی شرکت نوین صنعت سازه بر این آمد تا با اتکا به پرسنل و نیروهای متخصص در زمینه طراحی محاسبات بهینه سازی و ساخت سازه های بتنی ایمن و مستحکم دست به تولید قطعات و لوازم اجرای سازه های بتنی بزند از آنجا که پلیمرها خاصیت عدم چسبندگی به مصالح ساختمانی را دارند بهترین متریال برای تولید محصولات این مجموعه بوده و می باشند این مجموعه از سال ۱۳۹۵ تا کنون بیش از ۱۴ محصول مختلف از مواد پلیمری در صنعت بتن ریزی و ساخت سازه های بتنی و نیز سهولت در اجرای سازه های بتنی و کارهای ساختمانی شروع به کار نموده است با توجه به سرعت عمل و سهولت در اجرای سازه های بتنی و نیز در امور دیگر ساختمانی این مجموعه برین آمد تا با ابداع و تولید محصولاتی متفاوت و متنوع گامی موثر در صنعت ساخت و ساز کشور بر داشته باشد و از جمله نقاط قوت مجموعه تنوع در تولید محصولات پلیمری و تجهیزات ساختمانی می باشد که در ادامه به معرفی و نمایش این محصولات ادامه خواهیم داد.

نوین صنعت سازه انواع قالب وافل را به فروش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های نوشته شده در سایت با ما تماس بگیرید.

رای دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *