دسته بندی قالب وافل

خرید قالب وافل دست دوم

خرید قالب وافل دست دوم

فهرست مطالب

خرید قالب وافل دست دوم

آیا امکان خرید قالب وافل دست دوم وجود دارد؟ این قالب ها را نو تهیه کنیم و یا دست دوم؟ اختلاف قیمت آن ها چقدر است؟ برای هر پروژه کدامیک مناسب تر است؟ در این مقاله قصد داریم تا به بررسی این موضوع بپردازیم. قالب وافل که یکی از ملزومات سقف های سبک وافلی است اگر نو نباشند نیز می تواند در ساختمان شما استفاده شوند. اما بستگی به نوع ساختمان، وزن و تعداد طبقات نیز دارد. ضمن این که برآورد هزینه شما هم مهم است. به طور کل المان های مختلفی برای این مسئله وجود دارد که می توان در نظر گرفت. اما این که شما این محصول را از کجا تهیه کنید نیز مهم است. باید هم به صورت اصولی تهیه شده باشد و هم این که مواد اولیه با کیفیتی برای آن استفاده شده است.

قالب وافل دست دوم

همانطور که گفته شد امکان استفاده از قالب وافل دست دوم وجود دارد. اما بهتر است اگر پروژه تان بیش از سه طبقه است این کار را نکنید. در هر صورت برای خرید آن حتما از طریق نوین صنعت سازه اقدام کنید. به این دلیل که یکی از بهترین برند ها در این زمینه می باشد و تمامی محصولات تولیدی آن با کیفیت تضمینی ارائه می شوند. قالب وافل یک محصولی است که برای حذف شدن بتن ناکارامدی که در داخل دال های بتنی می باشد استفاده می شود. به دلیل این که این بتن هیچ کششی نداشته و میلگرد در آن قرار نمی گیرد. حال اگر آن نباشد وزن ساختمان کاهش می یابد. ضمن این که مزایای بیشتری هم دارد. به طور مثال در زمان زلزله لرزه کمتری به ساختمان وارد می شود، اگر که سقف وافل کار گذاشته باشید.

خرید قالب وافل دست دوم
قالب وافل جایگزین بتن ناکارامد دال های بتنی

نوین صنعت سازه

برای خرید قالب وافل چه به صورت نو و چه دست دوم شرکت نوین صنعت سازه قطعا بهترین گزینه می باشد. به این دلیل که هم سابقه ای درخشان و تجربه ای با ارزش در این زمینه دارد و هم این که با طراحی های استاندارد خود کیفیتی بی نظیر را به این محصول بخشیده است. از این رو خیال مشتری را از جانب کارایی بودن راحت می کند. در پروژه های ساختمانی هر چقدر به کیفیت اجناس در زمان خرید دقت کنید قطعا خروجی بهتری هم خواهید داشت. بنابراین یک برند معتبر را انتخاب کنید و تمامی محصولات خود را از آن تهیه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

آیا قالب وافل نو و دست دوم تفاوت قیمتی زیادی دارند؟

برای آگاهی از اطلاعات دقیق قیمت ها با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

آیا نوین صنعت سازه اقدام به باز خرید قالب وافل نیز می کند؟

بله به پنجاه درصد قیمت خرید ما این قالب ها را باز خرید می کنیم.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *