قالب وافل

در رابطه با اجرای سقف وافل، قالب واقل یک عنصر بسیار مهم است. حتما می پرسید که کاربرد آن چیست؟ در گذشته داخل دال های بتنی، اغلب بتن هایی استفاده می شد که هیچ مزیتی نداشت. در سال های اخیر به کمک قالب مذکور این مواد حذف شدند. این محصول از از جنس پلاستیک بوده و می توانید آن را در ابعاد مختلفی تهیه کنید. به کمک این قالب هم سازه ای با وزن کمتر خواهید داشت و هم این که به علت امکان استفاده چندین دفعه ای از آن ها هزینه های تان کاهش می یابد.


بهترین قالب وافل

بهترین قالب وافل را از کجا تهیه کنیم؟ نوین صنعت سازه، با سابقه ای درخشان در زمینه سازه های بتنی و ساختمانی اقدام به فروش این محصول این محصول با کیفیت تضمینی کرده است. برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید. با تهیه این محصول برای کاهش جذب انرژی لرزه ای گام مهمی برداشته اید. در ادامه انواع مختلف آن را با هم خواهیم دید.


خرید قالب وافل

برای خرید می توانید آن را در ابعاد مختلفی تهیه کنید. محصول مورد نظر برای دال های پنجره ای مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین از پلی پروپیلن ساخته شده و هم چنین از نظر فنی کاملا استاندارد ساخته شده است. در رابطه با انتخاب بهترین قالب نیز می توانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره ببرید. سایز آن نیز در دهانه های مختلف و ابعاد گوناگونی تولید شده تا نیاز تمامی مشتریان گرامی را رفع کند.

 

اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول را ببینید>> قالب وافل

نمایش 1–12 از 13 نتیجه