دسته بندی قالب وافل

قالب وافل دو طرفه

قالب وافل دو طرفه

فهرست مطالب

قالب وافل دو طرفه

قالب وافل دو طرفه را از کجا تهیه کنیم؟ در چه اندازه هایی در بازار موجود می باشد؟ سقف هایی که با این قالب ها اجرا می شوند، بیشتر در دهانه های بلند مورد استفاده قرار می گیرند. در این سقف ها، قالب به صورت قابلمه ای می باشد و به صورت دال دو طرفه عمل می کنند. ضمن این که تیرچه ها به صورت عمود بر هم قرار می گیرند. قیمت این سقف از سقف وافل یک طرفه بیشتر است اما مقاومت و استحکام بیشتری را داراست. سقف وافل نوعی دال مجوف محسوب میگردد. سقف با قالب وافل یک و دو طرفه اگر چه از دیدگاه اکثری از افراد یک سیستم می باشد ولی در واقع دو سیستم جدا از هم را تشکیل می دهند.

روغن قالب وافل

روغن قالب وافل از لحاظ فنی نیز باید مفید باشند. ضمن این که ضوابطی نیز وجود دارند که استفاده از روغن های شیمیایی را ممنوع اعلام کرده اند. پس محصول جایگزین چیست؟ نوین صنعت سازه، اقدام به تولید محصولی بی نظیر در این زمینه کرده است. در روغن مذکور هیچ واکنش شیمیایی رخ نمی دهد. کارایی خود را از دست نمی دهد. هم چنین قیمت مناسبی نیز دارد. با تهیه آن می توانید مطمئن باشید که بتن شما آسیبی نمی بیند. کیفیت تمامی محصولات ما تضمینی می باشد. پس می توانید آن ها از هر جای کشور از ما تهیه کرده و استفاده نمایید.

تفاوت وافل یک طرفه و دو طرفه

ساده ترین تفاوت وافل یک طرفه و دو طرفه در ظاهر و شکل ساختاری آنهاست که به دو صورت مربعی و مستطیل شکل است. قالب یک طرفه دارای طول بیشتر و مدولار بوده در حالی که قالب های دوطرفه مربع های ساده ای هستند که در برخی موارد دارای طرح های خاص می باشند. این قالب ها از لحاظ قیمت گذاری نیز متفاوت از یک دیگر هستند به صورتی که قالب های یک طرفه اصولا به صورت مترمربع و قالب های دوطرفه تعدادی به فروش میرسند. هزینه ی اجرای سقف وافل دوطرفه نیز به مراتب بیشتر و عملکرد قوی تری هم نسبت به سقف وافل یک طرفه دارد .

سقف وافل یک طرفه و دو طرفه

نوین صنعت سازه

نوین صنعت سازه مجموعه ای معتبر می باشد که تولید کننده انواع قالب وافل با کیفیتی باور نکردنی می باشد. برای آگاهی از قیمت ها می توانید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

قیمت قالب وافل دو طرفه چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

قالب وافل دو طرفه بهتر است یا یک طرفه؟

هر کدام از این قالب ها کاربرد ها و ویژگی های مخصوص خود را دارند. برای انتخابی دقیق تر می توانید از مشاوره های کارشناسان ما بهره بگیرید.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *