دسته بندی قالب وافل

قالب وافل قفل دار

قالب وافل قفل دار

فهرست مطالب

قالب وافل قفل دار

قالب وافل قفل دار چییست و چه کاربردی دارد؟ چطور می توان آن را تهیه کرد؟ برای چه سازه هایی مناسب تر است؟‌ این محصول یک مدل از انواع قالب وافل می باشد که در اجرای سقف های وافلی کاربرد دارد. در رابطه با این که چه تفاوتی با مدل های دیگر دارد و مزایای آن چیست در ادامه صحبت خواهیم کرد. در واقع قالب های مذکور از جدیدترین نوع این محصولات هستند که تمامی مشکلات قبلی ها در آن ها رفع شده است و می تواند کمک بزرگی در پروژه ها به شما کند. 

قالب وافل قفل دار چیست؟

قالب وافل قفل دار چیست؟ برای این موضوع بیایید تا کمی با معایب قالب های وافل آشنا شویم. به طور مثال یکی از مواردی که باید گفته شود این است که قالب ها در کنار هم به درستی فیکس نمی شوند. همین موضوع می تواند باعث نفوذ شیرآبه بتن در میان آن ها شده و برای شما دردساز شود. از این رو توصیه می کنیم از نوع قفل دار آن استفاده کنید. با انی محصول اجرای شما هم راحت تر صورت می گیرد و هم این که سرعت بیشتری دارد. از دلایل دیگر استفاده از آن می توان به این مورد اشاره کرد که کارفرما باید همه شرایط را در نظر بگیرید. از جمله فصل های مختلف و وزش باد و یا طوفان. قالب قفل دار نمی گذارد که وزش باد قالب ها را جا به جا کند. 

قالب وافل

قالب وافل یک وسیله مهم و اساسی در اجرای سقف های این سبکی می باشد. این قالب ها یک فایده خیلی مهمی که دارند این است که مشکلات زیست محیطی ندارند. ضمن این که قابلیت استفاده چند باره داشته و مقرون به صرفه هستند. اما همانطور که گفته شد برای گرفتن خروجی بهتر، می توانید از نوع قفل دار آن استفاده نمایید. آن ها از جنس پلاستیک محکم بوده و از جمله های تفاوت آن ها با مدل های یوبوت می توان به این اشاره کرده که قالب وافل درون دال قرار می گیرد و پس از کار نیز از آن جدا می شوند.

نوین صنعت سازه

نوین صنعت سازه، یک برند معتر در زمینه تولید سازه های ساختمانی می باشد. فعالیت های مجموعه ما در داخل و خارج کشور می باشد. انواع قالب وافل را می توانید در اندازه های گوناگون از ما تهیه کنید. کیفیت تمامی محصولات به صورت تضمینی می باشد. ضمن این که متریال به کار برده شده در آن ها کاملا اورجینال می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

توضیحات کامل قالب وافل قفل دار در کلیپ زیر آورده شده است.

تفاوت قالب وافل قفل دار با نوع معمولی آن در چیست؟

مدل قفل دار کمک می کنند تا قالب ها بهتر به هم فیکس شده و در نتیجه نشتی بتن رخ ندهد. ضمن این که مزایای دیگری نیز دارد که در طول این مقاله به آن اشاره شد.

قیمت این محصول چقدر است؟

برای دریاقت لیست قیمت می توانید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *