دسته بندی قالب وافل

قالب پلیمری بتن + قیمت و خرید

قالب پلیمری بتن

فهرست مطالب

قالب پلیمری بتن

قالب پلیمری بتن چیست و چه کاربردی دارد؟ تفاوت آن با دیگر نمونه های مشابه چیست؟ چطور می توان آن را تهیه کرد؟ این قالب ها یک محصول کاملا کاربردی می باشد که به دلیل مزایای بسیار زیادی دارد که جایگزین نوع فلزی آن شده است. یکی از مواری که باعث این اتفاق شده است این است که به طور مثال در گذشته پلی وود در سقف های دال های بتنی استفاده می شد. یا این که گاها تخته های چند لایه نیز به کار می بردند. این ترکیب مشکلی که داشت این بود که به دلیل رطوبت خصوصا در مناطق شمالی از هم جدا می شوند. در نتیجه کیفیت و استحکام اولیه خود را از دست می دانند. 

خرید قالب پلاستیکی بتن

این قالب ها از جنس پلیمر فشرده هستند. ضمن این که مقاومت خوبی نیز در برابر سائیدگی داشته و از مقاومت خوبی نیز برخوردار است. از این رو استفاده از آن به شدت توصیه می شود. این قالب ها در انواع مختلفی برای کاربرد های گوناگونی طراحی و تولید می شوند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد. محصول فوق در انواع مختلف سازه های بتنی استفاده می شود. کیفیت و کارایی آن تضمینی بوده و مطمئن باشید که تمامی مشکلات نمونه های قبلی رفع شده است.

  • انواع قالب پلیمری :
  • دیوار
  • سقف
  • ستون بتنی

قیمت قالب پلاستیکی بتن

نوین صنعت سازه، تولید کننده انواع قالب پلیمری بتن با رعایت تمام استانداردهای لازم می باشد. از هر جای کشور که باشید می توانید این قالب ها را از ما تهیه کنید. ضمن این که کیفیت کار کاملا تضمینی بوده و هیچ نگرانی از بابت استحکام و کارایی آن لازم نیست. محصول مورد نظر در ابعاد گوناگونی طراحی شده است. که کاملا متناسب با نیاز مشتری می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

قالب پلیمری بتن
قالب پلیمری بتن جایگزین نوع فلزی آن با مزایای فراوان

در قسمت زیر یک کلیپ جهت توضیحات کامل قالب پلیمری دیوار و ستون قرار داده شده است.

قالب وافل را از نوین صنعت سازه نیز می توانید خریداری کنید. با ما تماس بگیرید.

آیا نوین صنعت سازه این قالب ها را به کل کشور ارسال می کند؟

بله ضمن تولید انواع سازه های ساختمانی شما می توانید از هر جای کشور آن ها را ما تهیه کنید.

آیا قالب های پلیمری از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد؟

بله به این دلیل که کیفیت و مقاومت بالای آن در پروژه ها می تواند خروجی کار شما را خیلی بهتر کند. از این رو هزینه ای که بابت آن می کنید نسبت به کارایی آن بسیار عالی می باشد.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *