قالب وافل

مشخصات قالب وافل

مشخصات قالب وافل

مشخصات قالب وافل

مشخصات قالب وافل چیست؟ این قالب ها آسیب پذیری کمی در برابر نور خورشید دارد. اما قابل یوبوت و کوبیاکس، اینگونه نیستند و به راحتی در برابر نورخورشید و سایر عوامل، آسیب‌پذیر هستند. علاوه بر این در استفاده از قالب یوبوت و کوبیاکس، تنها بتن میانی حذف خواهد شد؛ اما با استفاده از قالب وافل، نه تنها بتن میانی؛ بلکه بتن کششی نیز حذف خواهد شد. همین موضوع می‌تواند منجر به صرفه‌جویی دویست کیلوگرمی در هر متر مربع شود که قابل توجه خواهد بود.

بهترین قالب وافل

بهترین قالب وافل کدام است؟ مهم‌ترین قسمت در اجرای سقف، قالب‌های وافل هستند. سقف وافل به سقف با قالب غیر ماندگار گفته می شود که منظور از قالب‌های غیر ماندگار همان قالب‌های وافل هستند. این قالب‌های وافل قطعه‌های مکعبی شکل از جنس پلاستیک می باشند که در اندازه و ابعاد مختلف ساخته می‌شوند. جنس قالب‌ها از پلی‌پروپیلن است و مواد آن قابل بازیافت است. این موارد باعث کاهش قابل‌توجه قیمت سقف‌های وافل شده است. همان‌طور که می‌بینید اسم وافل و قالب هاب سقف وافل از نام دسر و بیسکوییتی به همین نام به زبان انگلیسی می‌آید.

قالب وافل چیست؟

قالب وافل چیست؟ قالب‌های یک‌طرفه برای اجرای سقف‌ها با دهانه کوتاه‌تر مورداستفاده قرار می‌گیرند با این وظیفه که بار مرده و زنده را در یک راستا منتقل کنند. عملکرد سقف با قالب وافل یک‌طرفه مشابه عملکرد سقف تیرچه بلوک است با این تفاوت که از تیرچه‌های پیش‌ساخته استفاده نمی‌شود و خود قالب‌ها باعث شکل‌گیری تیرچه می‌شوند. پیاده‌سازی به این صورت است که برخلاف سقف‌های تیرچه بلوک، تیرچه‌ها به‌صورت درجا ریخته شده که این کار باعث ایجاد اتصال گیردار می‌گردد. نمای زیرین این نوع سقف به‌صورت مکعب‌های مستطیلی شکل است. قالب‌های سقف وافل یک‌طرفه به‌صورت قسمت‌ های جدا از هم ساخته می‌شوند.

نوین صنعت سازه

در این بخش می خواهیم تا شما را با چند ویژگی مهم شرکت نوین صنعت سازه، آشنا کنیم.

  • طراحی های استاندارد قالب ها
  • استفاده از متریال عالی و با کیفیت
  • مجری سقف وافل در سراسر کشور
  • ارائه محصولات با قیمت مناسب
قیمت قالب های وافل چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ها با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

سایزبندی این محصولات به چه صورت است؟

این قالب ها در سایزها و ارتفاع های گوناگونی تولید و به فروش می رسد.

رای دهید post
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.