بتن, دسته بندی قالب وافل

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز

فهرست مطالب

بتن اکسپوز

 بتن اکسپوز به بتنی گفته می شود که سطح نمایان نهایی کار در آن صاف و صیقلی باشد. یعنی بر روی سطح بتنی پوششی دیگری اجرا نمی شود. بنابراین در این نوع بتن ها، کیفیت ظاهری و سطحی بتن بسیار مهم است. این امر به ویژه در سازه های عمومی و بنا ها و سازه های معماری نقش خود را بیشتر نمایان می نماید. در نتیجه این بتن پیش ساخته با داشتن ویژگی هایی که برای آن گفته شد، امکان تولید با سلیقه ها و ایده های گوناگون طراحان و معماران را دارد. در واقع می توان گفت که ساخت قطعات بتنی مسلح با طرح و اندازه مورد نظر در محیط کارخانه کاملا امکان پذیر می باشد.

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز چیست؟ همانطور که گفته شداین بتن به علت دارا بودن تنوع در شکل ظاهری، قابلیت ساخت و تولید ابعاد مختلف، به طراحان و کارفرمایان محترم این امکان را می دهد که انتخاب گسترده ای در مورد پروژه خود داشته باشند. تنوع در ابعاد و بافت، سطح نهایی زیبا و ساده ای را برای کسانی که به معماری مدرن علاقمند هستند ایجاد می کند. در دنیا بتن به عنوان یکی از مصالح پر مصرف در صنعت ساختمان شناخته شده است. سهولت در تولید، عمر بالا و مقاومت در برابر شرایط جوی، این محصول را به عنوان بخش جدایی ناپذیر صنعت ساختمان تبدیل کرده است.

نمایندگی بتن اکسپوز

در رابطه با نمایندگی بتن اکسپوز، قطعا نوین صنعت سازه را به عنوان یک گزینه بسیار خوب به شما معرفی کنیم. به این علت که ما کیفیت عالی و بی نظیری را به شما ارائه خواهیم داد. سابقه ای درخشان در زمینه اجرای نمای کمپوز با هر ایده ای داریم و در سراسر کشور نیز به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کنیم. این امر در نماهای داخلی از اهمیت بالاتری برخوردار است و به دلیل رنگ خاص بتن و نیز سرد بودن آن، استفاده از آن در کنار مصالح گرم می تواند کنتراست زیبایی ایجاد نماید، چوب و آجر از جمله مصالحی هستند که با توجه به گرم بودنشان، میتوانند حس سردی بتن را خنثی کرده و فضا را متعادل کنند.

بتن اکسپوز داخلی قیمت

بتن اکسپوز داخلی قیمت. قیمت گذاری ما طوری می باشد که مشتری بتواند با هزینه های کمتر خروجی های بهتری داشته باشد. اما با توجه به نوسانات قیمت بازار امکان به اشتراک گذاشتن آن در این وبسایت وجود ندارد. از این رو برای اطلاع از قیمت ها حتما با شماره های نوشته شده تماس بگیرید. بتن اکسپوز دارای ماهیت سرد می باشد و در فضا از نظر بصری و فیزیکی سردی خاصی را انعکاس می دهد. با توجه به اینکه این متریال در فضاهای مدرن و معاصر بسیار پر مصرف شده است استفاده از آن باید با دقت و ظرافت خاصی صورت گیرد و کاملا متناسب با شرایط فضای مورد نظر به کار رود.

در قسمت زیر چند تصویر از پروژه های نوین صنعت سازه در زمینه اجرای اکسپور آورده شده است.

بتن اکسپوز نمای ساختمان

 این نوع بتن در پروژه های بزرگی مانند سد سازی و پل سازی کاربرد فراوانی دارد. علت این امر نیز مصرف بالای بتن در روند کار است. اجرای کار در این روش به این صورت است که قالب های بتن اکسپوز در محل ساختمان تهیه می شوند و همان جا بتن ریزی صورت می گیرد. بتن اکسپوز را به صورتی اجرا خواهند کرد، که در نما مصالح دیگری روی آن را نمی‌پوشاند. در استفاده از بتن اکسپوز محدودیت رنگ وجود ندارد. برای این موضوع از رنگ‌های پوششی و عایق کننده روی سطح بتن استفاده خواهد شد. البته از پودر رنگ‌های قابل استفاده در بتن تازه هم استفاده می‌شود.

نوین صنعت سازه

نوین صنعت سازه مجری نمای اکسپوز و سقف وافل با قیمتی باورنکردنی می باشد. با ما می توانید هم هزینه های خود را کاهش دهید و هم این که نمای زیبایی را برای ساختمان های خود به وجود آوردید. ضمن این که انواع قالب های وافل را بهترین کیفیت تولید کرده و به شهرهای مختلف و حتی کشورهای گوناگون ارسال داریم. 

اطلاعات بیشتر در رابطه با این قالب ها>> قالب وافل

سوالات متداول

آیا بدون قالب وافل نیز نمای اکسپوز قابل اجرا می باشد؟

بله می توانید آن را اجرا کرده و در نهایت سطح صاف و بی نقصی داشته باشید.

هزینه اجرای این نما چقدر می باشد؟

با شماره های نوشته در سایت تماس بگیرید و اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع را کسب نمایید.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *