قالب پلیمری دیوار و ستون

لارج پنل

فهرست مطالب

لارج پنل

لارج پنل شبیه سیستم تونل فرم می باشد. با این تفاوت که در آن فقط دیوارها بتن ریزی می شود. در این سیستم تمامی دیوارهای داخلی و خارجی بطور همزمان در یک مرحله بتن ریزی شده و کل سازه حالت یکپارچه ای دارد. در نتیجه باعث می شود سازه تحمل تنش های بیشتری را در مقابل بارهای جانبی داشته و به عنوان یکی از سیستم های ساختمانی مطلوب محسوب شود. پس از اجرای دیوارهای یک طبقه، پیمانکار اجرای سقف را بنا به صلاح خود از روش های سقف سبک، مدولار و … انجام میدهد. در این سیستم قالب ها برای هر یک از دیوارهای ساختمانی به صورت یکپارچه ساخته می شوند. از آنجا که شرکت نوین صنعت سازه خود طراح و سازنده این سیستم است هیچ محدودیتی در اجرای پلان های مختلف ساختمانی ندارد. 

سیستم قالب لارج پنل

در سیستم قالب لارج پنل تمامی دیوارهای خارجی و داخلی ساختمان تنها در یک مرحله بتن ریزی می شود. در نتیجه زمان ساخت سازه تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. ساخت و سازهای مدرن از آنها در ساخت خانه های آپارتمانی، ساختمان های عمومی و صنعتی، جاده ها، فرودگاه ها، سدها و کانال های آب استفاده می شود. تمام قسمتهای اصلی، از جمله دیوارهای خارجی و داخلی، دال های کف، سقف ها و راه پله ها، ممکن است از سازه های لارج پنل ساخته شده باشد. برای قالب بندی بتن ریزی با حجم زیاد از قالب حجیم استفاده می شود. قالب بتن حجیم در سدهای وزنی و قوسی، سازه سر ریز سدها، سازه نیروگاه ها و تلمبه خانه های بزرگ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

قالب های لارج پنل

قالب های لارج پنل بسیار یکدست هستند و به همین دلیل در آن ها هیچ گونه درز و شکافی وجود ندارد. ساختمان هایی در ساخت آن ها از این قالب ها استفاده می شود یک ویژگی مهم که دارند. آن هم این است که می توان چهارچوب و درب ها را قبل از بتن ریزی نصب کرد. ضمن این که امکان این وجود دارد که می توان در آن بازشو های پلان تعبیه کرد و می توان سکو , شوتینگ و قلاب حمل تعبیه کرد .

نوین صنعت سازه

نوین صنعت سازه، برندی معتبر و نام آشنا در زمینه سازه های ساختمانی می باشد که علاوه بر داشتن کیفیت بی نظیر قیمت های مناسبی نیز روی محصولات خود قرار می دهد. ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور می باشد و در تمامی پروژه های خود می توانید با ما همکاری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

در سیستم های لارج پنل بتن ریزی دیوار های داخلی و خارجی در چند مرحله صورت می گیرد؟

بتن ریزی دیوار ها در یک مرحله انجام می شود.

این قالب ها یک دست هستند؟

بله و در آن ها هیچ شکافی وجود ندارد.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *