دسته بندی قالب وافل

قیمت دستمزد اجرای سقف وافل

قیمت دستمزد اجرای سقف وافل

فهرست مطالب

قیمت دستمزد اجرای سقف وافل

قیمت دستمزد اجرای سقف وافل چقدر است؟‌ آیا هزینه ی آن نسبت به دیگر نمونه ها بیشتر است و یا کمتر؟ چطور می توان آن را کیفیت بهتری اجرا کرد؟ اگر این سوالات برای شما هم پیش آمده است، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. درصورتی که اجرای سقف وافل به هیچ نوع نیروی متخصص در این زمینه نیاز نداشته باشد با نیروهای کاملا بومی هر منطقه قابل اجرا است. از طرفی بجز قالب وافل مورد نیاز، به هیچ گونه ابزارآلات جدیدی جهت اجرای سقف نیاز نیست. می‌توان گفت ابزارآلات مورد نیاز جهت اجرای سقف وافل کاملا شبیه به سقف تیرچه بلوک است. در نتیجه دستمزد اجرای سقف وافل تقریبا همانند دستمزد اجرای سقف تیرچه بلوک در هر منطقه خواهد بود.

هزینه سقف وافل نسبت به تیرچه

هزینه سقف وافل نسبت به تیرچه به چه صورت است؟ برای مقایسه این مورد باید به یک نکته ی اساسی دقت کنیم. سقف تیرچه بلوک عملکردی یک طرفه دارد. عملکرد یک طرفه سقف یعنی بار وارد بر سقف صرفا بر دو تیر روبه روی هم وارد می شود. اما در مقابل، سقف های وافل وابسته به طول دهانه هم می توانند عملکردی یکطرفه یا عملکردی دو طرفه داشته باشند. سقف وافل یک طرفه عملکردی مانند تیرچه دارد. با این تفاوت که به جای بلوک های سیمانی، سفالی یا یونولیتی از قالب های مسطتیلی وافل استفاده می شود. سقف وافل یک طرفه نیز مانند سقف تیرچه بلوک محدودیت اجرا دارد و حداکثر اجرای آن در دهانه های 9 متری امکان پذیر می باشد.

برای آگاهی از قیمت دستمزد اجرای سقف وافل با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید.

قرارداد اجرای سقف وافل

وقتی پای امتیازات سقف وافل به میان می‌آید در صدر این مزایا باید به قابلیت جایگزینی‌اش با انواع دیگر از سقف‌ها اشاره کرد. البته چنانچه کار را به یک مجری سقف وافل کار بلد بسپارید دیگر جایی برای هیچ‌گونه نگرانی باقی نخواهد ماند. به‌طورکلی قالب‌های وافل امتیازات متعددی دارند که باعث برتری‌شان نسبت به سایر سیستم‌های سقفی شده است. ازجمله آن‌ها می‌توان به مزایای اقتصادی، فنی، معماری و همین‌طور زیست‌محیطی اشاره کرد. جا دارد در همین حین متذکر شویم که شرط اصلی بهره‌مندی از چنین امتیازاتی این است که پیمانکار اجرای سقف وافل را به‌درستی انتخاب کنید.

افزایش قیمت مصالح ساختمانی

هزینه اجرای این سبک سقف ها در نوین صنعت سازه چقدر است؟

برای این موضوع می توانید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را کسب کنید.

حداکثر ارتفاع اجرای سقف تیرچه بلوک چقدر می باشد؟

همانطور که گفته شد این میزان 9 متر است.

3/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *