دسته بندی قالب وافل

قالب وافل چیست؟ | تولید کننده قالب وافل

قالب وافل چیست؟

فهرست مطالب

قالب وافل چیست؟

قالب وافل چیست؟ چه کاربردی دارد و بهتر است آن را از کجا تهیه کنیم؟ این محصول چه مزایا و معایبی دارد؟ در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل قالب مذکور را معرفی کنیم و چند ویژگی مهم آن را با هم ببینیم. برای این که با آن آشنا شویم، نیاز است تا ابتدا سقف وافل را معرفی کنیم. برای مکان هایی مانند فرودگاه و یا سالن ها که فشار و وزن زیادی به سقف وارد نمی شود اجرای این سبک می تواند خیلی مفید باشد. به این دلیل که اولا سرعت اجرای بالاتری دارد و ثانیا چون کم وزن تر است می توان آن را جک های کمتری پیاده سازی کرد. نکته مهم این است که در اجرای آن همین محصولی که گفتیم یک وسیله بسیار مهم است.

قالب وافل

اجرای سقف های وافل در سال های اخیر خیلی باب شده است و همانطور که گفته شد برای آن که بتوانید از آن استفاده کنید نیاز دارید تا حتما قالب وافل را تهیه کرده باشید. یک مزیت مهم این قالب ها این است که در مقابل خوردگی میلگرد ها مقاوم هستند. هم چنین به کمک آن می توانید هم دال های یک طرفه ایجاد کنید و هم دو طرفه. مورد دیگری هم که باید به آن اشاره کرد این است که معمولا در اجرای طرح ها همیشه خطا وجود دارد. با این قالب ها این خطا به میزان زیادی کاهش می یابد. اما فراموش نکنید که باید بتوانید آن را از یک برند معتبر تهیه کنید تا کیفیت لازمه را دارا باشد.

مزایای قالب وافل

در این قسمت مزایای قالب وافل را با هم خواهیم دید:

  • به زیر سقف نمای زیبا تری می دهد.
  • با آن امکان ایجاد دهانه های بزرگ تا 18 متر نیز با آن وجود دارد.
  • در نرم افزارهای طراحی می توانید سقف هایی که با این قالب ها زده می شوند را مدلسازی دقیق کنید.
  • اگر دغدغه ایجاد پارکینگ بیشتر دارید، با این قالب ها این مسئله قابل حل شدن است.
  • از لحاط محیط زیستی نیز کمترین خطر را دارد.
  • با آن می توانید سرعت اجرای خود را بیشتر کنید.
  • هزنیه های خود را مدیریت خواهید کرد.
قال وافل
فروش قالب وافل در کرج

قیمت قالب وافل

در رابطه با قیمت قالب وافل باید این موضوع گفته شود که نوسانات بازار متاسفانه بر روی این موضوع نیز تاثیر گذاشته است. از این رو نمی توان برای آن مقدار دقیقا مشخصی را تعیین کرد. برای دریافت اطلاعات کامل حتما با شماره های نوشته شده تماس بگیرید.

تولید کننده قالب وافل

نوین صنعت سازه، یک برند معتبر در این زمینه می باشد که به عنوان یک تولید کننده قالب وافل بسیار موفق و قوی عمل کرده است. به این دلیل که مواد اولیه ای که به کار می برد از نوع بهترین و با کیفیت ترین بوده، ضمن این که طراحی های درست و اصولی آن باعث شده تا ابعاد ها کاملا استاندارد رعایت کنند تا مشکلی هم برای شما پیش نیاید. از این رو مطمئن باشید محصولی که از ما دریافت می کنید دارای کیفیت تضمینی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

سوالات متداول

آیا نوین صنعت سازه قالب وافل دست دوم نیز می فروشد؟

بله می توانید آن را با قیمت مناسبی تهیه کنید.

کیفیت این قالب ها تضمینی می باشد؟

کارایی آن ها کاملا تضمینی بوده و شما با خیال راحت می توانید خریداری کنید.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *