دسته بندی قالب وافل

قیمت قالب وافل یک طرفه

قالب وافل یک طرفه

فهرست مطالب

قالب وافل یک طرفه

قالب وافل یک طرفه، چه کاربردی دارد؟ تفاوت آن با دو طرفه ها چیست و چه مزیت هایی نسبت به آن دارد. مهم ترین تفاوتی که می توان برای آن تعریف کرد این می باشد که مصرف بتن و میلگرد کمتری دارند. که این موضوع هم سرعت اجرا را بالا می برد و هم نقش موثری در کاهش هزینه های شما دارد. اما در دو طرفه ها معماری زیبا تری وجود دارد. علت آن هم این است که حفره های آن به شکل مربع می باشد. این موضوع سقف کاذب را نیز حذف می کند. در رابطه با نحوه ی اجرای ان نیز می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

قیمت قالب وافل یک طرفه

در رابطه با قیمت قالب وافل یک طرفه باید در نظر داشت که با توجه به ابعاد گوناگون قیمت های مختلفی نیز دارد. ضمن این که به دلیل وضعیت بازار در کشور ما هم ممکن است این مقدار متغیر شود. برای آگاهی از قیمت ها حتما با ما تماس بگیرید. مطمئن باشید که نوین صنعت سازه هم کیفیت محصولات را در نظر گرفته و هم  برای آن ها قیمتی های مناسبی قرار داده تا مشتریان گرامی خیلی راحت تر بتوانند این قالب ها را خریداری کنند.

تفاوت سقف وافل یک طرفه و دو طرفه

تفاوت سقف وافل یک طرفه و دو طرفه در چیست؟ ساده ترین تفاوت این دوقالب در ظاهر و شکل ساختاری آنهاست که به دو صورت مربعی و مستطیل شکل است. قالب یک طرفه دارای طول بیشتر و مدولار می باشد. در حالی که قالب های دوطرفه مربع های ساده ای هستند که در برخی موارد دارای طرح های خاص می باشند. این قالب ها از لحاظ قیمت گذاری نیز متفاوت از یک دیگر هستند به صورتی که قالب های یک طرفه اصولا به صورت مترمربع و قالب های دوطرفه تعدادی به فروش میرسند. هزینه ی اجرای سقف وافل دوطرفه نیز بیشتر و عملکرد قوی تری هم نسبت به سقف وافل یک طرفه دارد. در تصویر زیر نیز نمونه ای از قالب های یک طرفه نوین صنعت سازه را مشاهده می کنید.

قالب وافل یکطرفه

نوین صنعت سازه

شرکت ما با تجربه ای درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع سازه های ساختمانی می تواند کیفیت تمامی محصولات را تضمین کند. برای اجرلای سقف های وافل نیز می توانید از سراسر کشور با ما تماس گرفته تا در پروژه های گوناگون با شما همکاری کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۲۰۱۲۵ تماس بگیرید

سوالات متداول

قالب یک طرفه بتن بیشتری استفاده می کند یا دو طرفه؟

قالب وافل دو طرفه مصرف بتن بیشتری دارد.

این قالب ها و اجرای سقف های وافل بیشتر برای چه پروژه هایی مناسب می باشد؟

برای انواع ساختمان ها و پارکینگ ها می توانید این سبک را اجرا کنید.

رای دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *